X

Laupäeval, 16. augustil toimus seltsi juhatuse koosolek. Arutati erinevate tööde kulgu ja edasisi plaane.

Elektritööd - kaablid on paigaldatud ja ettevalmistused laternate ning elektriühenduspostide paigaldamiseks on tehtud. Laternad laekuvad praeguste plaanide järgi septembri lõpus ning tööd lõpetatakse siis paari päevaga.

Teed ja platsid - ettevalmistav pinnase koorimine on tehtud. Algaval nädalal viiakse teede ja platside alused projektijärgsele kõrgusele ning alustatakse killustiku paigaldamist. Tööde lõpptähtajaks on septembri lõpp.

Seltsiruumi klaasuksed ja vahesein - tööd on lõpetatud ja seltsile üle antud.

Võrgukuuride ja seltsiruumi drenaaź - hulk töid on tehtud ja materjalid on olemas. Töö tuleb viia lõpule talgutel.

Seltsiruumi dekoratiivsein - töödega on alustatud ja materjal on olemas. Töö tuleb viia lõpule talgutel.

Muruplatside heakorrastus - töödega saab alustada peale teede ja platside töö lõpetamist. Tööd tehakse talgu korras.

Juhatus tegi ettepaneku korraldada 28. septembril sadamas talgud. Peamisteks töödeks on drenaaźi lõpetamine, muruplatside haljastus ning seltsiruumi dekoratiivseina lõpetamine. Seekord on vaja palju abikäsi, sest tööpõld on lai ning rakandust on kõigile. Kaasa võtta labidad ja rehad.

Juhatus otsustas kutsuda kokku seltsi üldkoosoleku 29. novembril algusega kell 17:00. Kõigepealt kogunetakse sadamas ning koosolek ise toimub tavapäraselt Allika Villas.

Valminud on kodusadama vimplid Soela sadama paatidele. Kõik paadiomanikud, kes hoiavad oma paate sadamas, võivad küsida vimpli Marguse või Erkki käest. Lippude ja vimplite kandmise hea tava on toodud Eesti Jahtklubide Liidu kodulehel.

Arhiiv