X

Head Soela sadama seltsi liikmed!
 
Kõigepealt suur tänu kõigile, kes osalesid hiidlaste poolt korraldatud maailma pikima köiega köieveo üritusel sadamas möödunud laupäeval!
 
Meie selts lõi kaasa niiöelda taustameeskonnana ja andis olulise panuse ürituse kordaminekusse. Vaatamata tuulisele ja märjavõitu ilmale külastas sadamat ca 2000 inimest, mis ületab kordades meie praeguse võimekuse. Vaatamata tohutule inimeste ja autode hulgale õnneks siiski mingitest olulistest intsidentidest tagasisidet ei ole tulnud. Autode parkimisega oli muidugi raskusi, ettevalmistatud 3 parklat (sadama spordiplats, Olevi heinamaa ja jaanitule plats) said kiiresti täis ja maantee oli kilomeetrite pikkuselt autosid kahepoolselt täis pargitud ning hiljem saabunud külastajad pidid pika maa jalutama enne sadamasse jõudmist.
 
Suurimad tänud lähevad Veikkole, kes korraldas kohviku ja toitlustamise toimimise, ning tegi ise koos Juliaga väga korraliku müügikäibe. Lisaks olid Veikko õlul ka mitmed muud vajalikud organiseerimised. Väga olulise panuse andsid merepäästeüksuse mehed eesotsas Priiduga (samuti Urmas, Andreas, Kalmer), tänu kellele see hiidlaste köis Soela poolt vette (ja välja) sai. Samuti tänud Markole perega abikohviku pidamise eest, Arnole perega parkimise korraldamise eest, Marekile sadama varustamise eest nägusate prügitünnidega, Vallisele korraldamiste eest, Riinale kiirabikohvriga valvesoleku eest (õnneks vist ei läinud kordagi vaja), Urmasele parklatee parandamise eest, Andreile ja Agurile heinamaa niitmise eest, Jarekile telgi eest, Ainile ja Ennole lõkke jm ettevalmistuse eest, Olevile heinamaa kasutamise võimaldamise eest, Margele seltsiruumi kordategemise eest. Kindlasti unustasin nüüd kedagi nimetamata, palun ette vabandust.
 
Allpool mõned lingid ürituse kohta Saaremaa lehtedes:
 
Kohtumiseni järgmisel sadamaüritusel - JAANIÕHTUL, 23. juunil! 
 
Ürituse algus - kell 20.00 (Enne seda toimuvad võrkpallimängud, korraldab Urmas. Kell 20.00 algab võrkpalli finaalmäng.)
Tule süütamine - kell 22.00.
Muusikat teeb jaaniõhtul kõigi poolt armastatud Hiiumaa ansambel "IIukala Bänd!
Lisaks muidugi mängud ja võistlused, avatud kohvik ja grilliplats.
 
Tervitused seltsi juhatuse poolt!
 
Margus

Arhiiv