X

Lääne prefektuur kutsub vabatahtliku merepääste tegevusest huvitatuid infopäevale 


Lääne prefektuuri piirivalvebüroo kutsub infopäevale kõiki, keda huvitab liitumine  olemasolevate vabatahtliku merepääste organisatsioonidega või luua ise uusi ühinguid.

Infopäevad toimuvad enne aktiivse navigatsioonihooaja algust büroo tööpiirkonnas Saaremaal ja Pärnus.

Maakondades toimuvate infopäevade eesmärk on otsingu- ja merepäästealase info- ja õppepäeval anda ülevaade merevalvekeskuse tööst, vabatahtliku merepääste tegevusest ja vabatahtliku merepäästetegevuse alustamisega seotud toimingutest.

Info- ja õppepäev on planeeritud läbi viia kahes osas:

Päeva esimeses osas antakse ülevaade:

•           piirivalve funktsionaalsete struktuuriüksuste (piiriturvalisuse talituse, mereturvalisuse valdkonna ja Kuressaare merevalvekeskuse) tööst;

•           piirivalve territoriaalsete struktuuriüksuste (Kuressaare, Kärdla, Pärnu ja Haapsalu kordonite) tööst mereturvalisuse valdkonnas;

•           Lääne prefektuuri tööpiirkonda jäävate vabatahtlike merepäästjate võimekusest.

Päeva teises osas toimub teoreetiline ja praktiline veeohutuse üldpõhimõtete koolitus. Koolitust viib läbi professionaalne pinnaltpääste-, basseini- ja rannavalve- ning veeohutuskoolitaja Eimar Täht.

Infopäevale on oodatud osalema ka kõik need, kes on huvitatud liituma Eestis tegutsevate vabatahtlike merepäästeorganisatsioonidega või looma ise uusi ühinguid.

Olemasolevate vabatahtlike merepäästeorganisatsioonide esindajad ja liikmed annavad nõu, kuidas toimida ja mida silmas pidada uute ühingute loomisel, milline on vabatahtliku merepäästja töökorraldus, millised on vabatahtliku merepäästja ning mittetulundusühingu hüvitised ja tagatised ning millised on vabatahtlikule merepäästjale esitatavad nõuded.

Olete oodatud infopäevale, mis toimub Saaremaal 20. mail Kuressaare merevalvekeskuses algusega kell 9, aadressil Kuressaare Transvaali 58 ja Pärnumaal 21. mail Lääne prefektuuri peamajas algusega kell 9, aadressil Pärnu Pikk 18.


Janne Mets
politseileitnant
teabetöö vanempiiriametnik
välispiiri teabe talitus
piirivalvebüroo

Lääne prefektuur
Politsei- ja Piirivalveamet
Tel.   +372 454 9721
Mob. +372 522 5141
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Arhiiv