X

Kutsume Eesti laevaehitajaid, müüjaid, sadamaid ja alaga seotud teenusepakkujaid külastama Helsingi Messikeskuses

12.-21.2.2016
Vene 16 Båt messi

Vene 16 Båt on Põhja-Euroopa suurima näitusepinnaga paadimess.

See mess näitab 2016. aastal taas oma tugevust, kui osalema tuleb rekordarv eksponente – üle 400. Messi pinda on lisandunud +1000 m². Mess on säilitanud oma tõmbejõu raskest majandusolukorrast hoolimata.

Paadimessi on üldse Helsingis üks suurima külastajate arvuga messe. Üle 70 tuhande oodatakse ka sel aastal. Selle arvu poolest on Helsingi messil külastajaid rohkem kui kõigil teistel Soomes aasta jooksul toimunud paadimessidel kokku. Lisaks on külastajaid naabermaadest Venemaalt, Rootsist ja Eestist.

Messile on oodatud ka kõik „mereäärne“ ehk mitte ainult ujuvalused. Külastajate huvi nii tegevuste (kalastus, surf, jms) kui ka sadamate vastu näitab tõusu.

Eesti firmad Vene 16 Båt messil

Eestist on messile registreerunud 9 firmat: Alunaut OÜ; ARCTIC Boats OÜ; Harju Kalandusühing MTÜ; Haven Kakumäe OÜ; Kasse Paadid OÜ, Maral Pro OÜ; Sundreamer OÜ; Top Marine OÜ; Villawool OÜ.

Osalevate firmade ning programmiga saab tutvuda korraldaja kodulehel www.messukeskus.com.

Messi lahtiolekuajad

Reede, 12.2. – Trade Day – sissepääs kutsetega, mess on avatud kell 10-18
Kõigile soovijatele on paadimess avatud
tööpäevadel kell 11-20
L-P  kell 10-18
P 21.2. kell 10-17

Pääsmete hinnad Helsingis: täiskasvanud 18 EUR; lapsed (7-15 a), pensionärid, õpilased 11 EUR; perepääse (kuni 2 täiskasvanut ja alla 16 a lapsed) 39 EUR. Alla 7-aastased tasuta.

Sooduspääsmed

Profexpo OÜ, Messukeskus Helsinki esindaja Eestis, pakub soodsaid messipääsmeid kõigiks päevadeks 12 EUR eest. Samuti pakume messikülastusreisiks laevapileteid ja hotelle. Sõita soovijatelt ootame nime, sünnikuupäeva, arve tasuja kontaktandmeid ja millisel kuupäeval soovitakse sõita.

 

Lisainfo leiate kodulehelt www.profexpo.ee/messukeskus/paadimess.

 

Tiit Sarv, Profexpo OÜ juhataja

Tel 626 1347, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Profexpo OÜ, Messukeskus Helsinki esindaja Eestis, Ahtri 12-209, Tallinn

Arhiiv