X

Maanteeameti Lääne regiooni juht Enn Raadik teatab heast ja kauaoodatud otsusest - 2014. aasta suvel saab mustkatte alla 2,9km pikkune lõik Meiuste ja Soela vahel.

"Kuna tee-ehitusobjektid on hangetel tulnud natukene odavamalt kätte, kui me eelarves arvestasime, siis panime selle vaba raha eest regiooni igasse maakonda mingeid töid juurde,” ütles Enn Raadik.

Pikemalt on uudisest juttu Saarte Hääles.

MTÜ Saarte Kalandus on tunnustanud toetuse vääriliseks Leisi valla (koostöös Soela Sadama Seltsiga) projekti "Soela sadama rekonstrueerimise III etapp - sadama vesivarustus ja navigatsioonimärgistus". See tähendab, et juba sellel suvel hakatakse puurkaevu rajama ning vesivarustust ehitama. Sadama akvatoorium ja sadama suudmeala saavad täpselt mõõdetud ning paigaldatakse sadamasse ohutult juhatavad toodrid.

Toetuse vääriliseks on osutund ka seltsi taotlus seltsiruumi siseviimistluse lõpetamiseks. See tähendab tuuletõkete paigaldamist, soojustust ning kena laudise paigaldust seintele ja lakke. Hoiame pöidlad peos, et osa töid oleksid teostatud juba jaanipäevaks.

Arhiiv